Kontakt i FAQ

Cześć!

Poniżej zebrałam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdujesz wśród nich odpowiedzi na swoje, śmiało skontaktuj się ze mną drogą mailową (kurz.ceramika@gmail.com) lub poprzez formularz na dole strony.

 

 

  • Czy Twoją ceramikę można myć w zmywarce?

Tak! Możesz ją myć w zmywarce bez obaw i tracenia czasu na mycie ręczne. Możesz też używać jej w mikrofali.

  • Czy to, co zamówię, będzie wyglądało tak jak na zdjęciach?

Każdy przedmiot jest przeze mnie robiony ręcznie, dlatego mogą pojawić się między nimi niewielkie różnice w kolorze i kształcie. Dzięki temu każdy z nich jest wyjątkowy. Jednak jeśli uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, pamiętaj, że w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia możesz go zwrócić.

  • Czy mogę dostać fakturę na swoje zamówienie?

Tak. Przy finalizowaniu zamówienia wpisz NIP w oznaczone pole. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz fakturę w wersji elektronicznej.

  • Kiedy dostanę moją przesyłkę?

Przeważnie zamówienia wysyłam w ciągu 1-2 dni roboczych, jednak są dni, kiedy nie ma mnie w pracowni i nie jestem w stanie zrealizować zamówienia. Taka informacja jest podana przy wyborze formy przesyłki.

  • Czy prowadzisz warsztaty z ceramiki?

Obecnie nie prowadzę warsztatów. Jeśli coś się zmieni, na pewno będę o tym informować na moich kanałach społecznościowych oraz tutaj na stronie sklepu.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
Submit

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl