Kontakt i FAQ

Cześć!

Poniżej zebrałam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdujesz wśród nich odpowiedzi na swoje, śmiało skontaktuj się ze mną drogą mailową (kurz.ceramika@gmail.com) lub poprzez formularz na dole strony.

 

 

  • Czy Twoją ceramikę można myć w zmywarce?

Tak! Możesz ją myć w zmywarce bez obaw i tracenia czasu na mycie ręczne. Możesz też używać jej w mikrofali.

  • Czy to, co zamówię, będzie wyglądało tak jak na zdjęciach?

Każdy przedmiot jest przeze mnie robiony ręcznie, dlatego mogą pojawić się między nimi niewielkie różnice w kolorze i kształcie. Dzięki temu każdy z nich jest wyjątkowy. Jednak jeśli uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, pamiętaj, że w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia możesz go zwrócić.

  • Czy mogę kupić bon prezentowy do sklepu?

Tak, oczywiście! Możesz kupić bon na dowolną kwotę. Po zaksięgowaniu przelewu dostaniesz ode mnie plik PDF do samodzielnego wydruku, na którym znajdziesz kod do jednorazowego wykorzystania w sklepie.

W tym celu napisz do mnie poprzez formularz na dole strony lub bezpośrednio na kurz.ceramika@gmail.com. Zazwyczaj odpowiadam na wiadomości w ciągu jednego dnia roboczego, chyba że mam urlop.

  • Chcę kupić coś, co aktualnie jest wyprzedane, co robić?

Zachęcam do kliknięcia powiadomienia o dostępności na stronie produktu. Jak tylko uda mi się uzupełnić stan magazynowy, dostaniesz powiadomienie mailowe. Czasem może to trochę potrwać, ponieważ proces produkcji ceramiki jest dość długi.

  • Czy mogę dostać fakturę na swoje zamówienie?

Tak. Przy finalizowaniu zamówienia wpisz NIP w oznaczone pole. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz fakturę w wersji elektronicznej.

  • Kiedy dostanę moją przesyłkę?

Przeważnie zamówienia wysyłam w ciągu 1-2 dni roboczych, jednak są dni, kiedy nie ma mnie w pracowni i nie jestem w stanie zrealizować zamówienia. Taka informacja jest podana przy wyborze formy przesyłki.

  • Czy prowadzisz warsztaty z ceramiki?

Obecnie nie prowadzę warsztatów. Jeśli coś się zmieni, na pewno będę o tym informować na moich kanałach społecznościowych oraz tutaj na stronie sklepu.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
Submit

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl